System okablowania miedzianego

System okablowanie miedzianego KRONX w wersji certyfikowanej i standardowej. Dostępne kable i przewody instalacyjne nieekranowane (UTP, U/UTP) oraz ekranowane (FTP, S/FTP, F/UTP), panele krosowe (LSA/Krone), gniazda teleinformatyczne (RJ45), kable krosowe (patchcordy), akcesoria. W ofercie znajdują się także kable instalacyjne zewnętrze (w izolacji PE) suche (nieżelowane) oraz żelowane. System KRONX pozwala zbudować nowoczesne instalacje niskoprądowe.Kabel na sklep2

 

 

 

 network 1572617 1920 mal

System KRONX to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie aktualne wymagania norm dla kategorii 5e, 6 i 6A, doskonale integrujące część teleinformatyczną i telekomunikacyjną w jednolity system okablowania. Jakość rozwiązań KRONX potwierdzają certyfikaty niezależnych laboratoriów badawczych. System obejmuje rozwiązania światłowodowe i miedziane zarówno w wersji ekranowanej, jak i nieekranowanej. Panele i gniazda KRONX dostępne są w wersji modularnej, jak i zintegrowanej zapewniającej szybki i prosty montaż. Podstawą modularnej technologii KRONX jest opatentowany, beznarzędziowy moduł RJ45. Unikalnym elementem systemu jest także łącznik kabli PLUGnet pozwalający na modyfikację infrastruktury kablowej np. przedłużenie toru, z gwarancją spełnienia wymagań norm (utrzymania kategorii i klasy połączenia). Oferowane w ramach systemu KRONX adaptery montażowe do modułów RJ45 i łączówek LSA na szyny DIN (35mm) to nowatorskie rozwiązanie dla małych, domowych sieci, jak i integracji okablowania z systemami automatyki i sterowania.

Gniazda przyłączeniowe KRONX zostały tak skonstruowane, by można je w prosty i tani sposób zintegrować z popularnymi systemami osprzętu elektroinstalacyjnego, zapewniając doskonały efekt estetyczny przy ograniczonych nakładach finansowych.

Oferowany przez KRONX system światłowodów fabrycznie zakończonych pozwala na szybką realizację niezawodnych połączeń optycznych nawet przez osoby posiadające małe doświadczenie w technologii światłowodowej.

 KRONX to efektywne i ekonomicznie rozwiązanie zapewniające dobrą jakość i solidność połączeń.

 

Gwarancje

Wszystkie oferowane przez KRONX rozwiązania, po spełnieniu określonych wymagań, mogą zostać objęte przez producenta wieloletnią gwarancją niezawodności okablowania.

 

Logo KRONX X z BITNER 2

 

Wspierając polskich producentów i mając na względzie wysoką jakość produktów, KRONX podpisał list intencyjny z polskim producentem kabli BITNER.

Dzięki tej owocnej współpracy KRONX Polska oferuje możliwość objęcia 25 letnią gwarancją niezawodności instalacji wykonanych na kablach marki BITNER.

 

 

 ------------------------------------

Co oferujemy ?

W ramach proponowanej umowy o współpracy na zasadzie Autoryzowanego Dystrybutora KRONX Polska gwarantujemy niezwykle dogodne warunki handlowe, tzn.:

  • wysokiej jakości produkty
  • szeroką ofertę produktową
  • korzystne warunki cenowe
  • dogodny sposób regulowania płatności
  • prawo posługiwania się marką KRONX
  • wsparcie merytoryczne i marketingowe (szkolenia, prezentacje, foldery)
  • dostęp do programu partnerskiego KRONX
  • rzetelną obsługę i pomoc profesjonalnych Opiekunów Partnera Handlowego
  • terminowość realizacji zamówień
  • możliwość zgłaszania projektów w celu uzyskania lepszych warunków finansowych

Jeśli zainteresowała Państwa współpraca z nami proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.