TELEKOMUNIKACJA 

INFOLINIA 814 45 8000

analogowe

Analog
Zestawy do telefonów analogowych - przewodowych i bezprzewodowych ( DECT )
Więcej

VoIP

VoIP
Zestawy do telofonii VoIP - przewodowych i bezprzewodowych ( DECT )
Więcej

smartfon

Smartphone
Zestawy do smartfonów, tabletów - przewodowe i Bluetooth
Więcej

Komputer

Computer
Zestawy do komputerów, Skype dla Firm, Microsoft® Lync
Więcej

Słuchawki do biur i call center

Dajemy Ci wolną rękę

Słuchawki KRONX sprawiają że każda rozmowa jest naturalna, umożliwiając użytkownikowi skupienie się na tym, co najważniejsze - ROZMOWIE.

Więcej

SERIA SUPREME

Przewodowa seria SUPREME łączy w sobie doskonałą jakość dźwięku z nowoczesną, smukłą i ultra-lekką konstrukcją, zapewniającą trwałość i komfort. Prosta postawa i wolne ręce to klucz do zwiększenia produktywności. Podczas rozmowy telefo-nicznej, w której korzystasz ze słuchawki nagłownej, jesteś w stanie szybciej i łatwiej wyszukać potrzebne dokumenty, sporządzić notatkę na komputerze i uwolnić się od bólu szyi.

SERIA EXCELLENT

Przewodowa seria EXCELLENT z zastosowanym w nich mikrofonem z wysoką REDUKCJĄ SZUMÓW otoczenia, zapewnia bardzo dobrą słyszalność konsultanta po drugiej stronie połączenia. Chronią one również słuch użytkowników przed nagłymi głośnymi dźwiękami. Korzystaj z nieograniczonej wolności, zapewniającą bezproblemową obsługę połączeń z komputerem, telefonami komórkowymi i biurkowymi za pomocą jednego, inteligentnego systemu nagłownego. Seria EXCELLENT stworzona do wielogodzinnej pracy w call i contact center.

SERIA PERFECT

Bezprzewodowa seria PERFECT z redukcją szumów zaprojektowana z myślą o potrzebach nowoczesnego centrum obsługi klienta i biura, Regulowane dopasowanie giętkiego wysięgnika zapewnia precyzyjne, pozycjonowanie mikrofonu, zwiększanie trwałości i pomaga utrzymać świeżość i zaangażowanie użytkowników przez cały dzień. Idealne do długiej pracy przy komputerze.